Академия 4 Септември 2024

Децата на Лудогорец U13 направиха 3:3 със Спартак (Варна)

Децата на Лудогорец U13 постигнаха равен резултат 3:3 със Спартак (Варна). Контролната среща се проведе в комплекс "Гнездо на орли". Домакините...

Домакините владееха развоя на играта и успяха да реализират класическия резултат 3:0 още през първото полувреме. Момчил Колев откри за разградчани, след което последваха ооще две точни попадения след удари на Боян Цонев и Иван Туцов. След тоталната голова доминация на малките "орли" още в началото на срещата обаче последва обрат. В края на първата част гостите успяха да намалят изоставането си в резултата и стопиха разликата до 3:1. При този резултат бе сложен край на първото полувреме.

Скоро след подновяването на играта грешка на вратаря на Лудогорец позволи на съперника да отбележи за 3:2.В последните минути на срещата гостите решиха крайния развой на мача, оформяйки ремито 3:3 с далечен удар.

Доволен съм от старанието на момчетата, но още свикват с новите изисквания и задачите, които им поставям. Няма да бъде лесно! Допуснахме неточности в подаването, което ни коства победата. Главният ни протиник днес бе именно неточността, анализира представянето на своя тим Емил Георгиев.

U13: Лудогорец - Спартак (Варна) 3:3