Академия 17 Август 2024

Децата на Лудогорец U14 надвиха с 3:2 Черно море (Варна)

Малките "орли" на Лудогорец до 14 години записаха победа с 3:2 в мача срещу Черно море (Варна). Контролната среща от лятната подготовка се изигра в...

Малките "орли" на Лудогорец до 14 години записаха победа с 3:2 в мача срещу Черно море (Варна). Контролната среща от лятната подготовка се изигра в комплекс "Гнездо на орли" и донесе трети успех за разградчани от общо изиграни три приятелски мача под наставничеството на Трифон Панев.

Лудогорец излезе напред в резултата през първото полувреме, когато точен за 1:0 беше Йоан Пламенов. Така двата тима се разделиха на почивката с гол аванс за домакините.

След подновявавето на играта и двата тима успяха да реализират редица голови ситуации. Юношите на "моряците" стигнаха до изравняващо попадение, след което Борис Станчев отново изведе Лудогорец напред в резултата за 2:1. Надиграването между двата отбора продължи, като момчетата от Черно море отново изравниха в своя полза. Крайното 3:2 оформи Раян Димитров, който донесе и победата за своя тим.

През първата част на мача изпълнихме заложените задачи, но през второто полувреме не успяхме да се адаптираме към играта на Черно море и не сме доволни от представянето си. Много работа ни чака през идната седмица, коментира старши треньорът на Лудогорец U14 Трифон Панев.

В следващата предвидена контрола малките "орли" предстои да гостуват на Дунав в Русе.

U14: Лудогорец - Черно море