Академия 10 Август 2024

Третият отбор на Лудогорец победи Етър (Велико Търново) в последната си контрола

Третият отбор на Лудогорец записа победа с 2:0 срещу Етър (Велико Търново). Мачът се изигра в комплекс "Гнездо на орли" и бе последна контрола по...

Третият отбор на Лудогорец записа победа с 2:0 срещу Етър (Велико Търново). Мачът се изигра в комплекс "Гнездо на орли" и бе последна контрола по време на лятната подготовка на "орлите".

Двете попадения бяха реализирани през двете части на срещата. Християн Атанасов откри резултата в десетата минута, след като бе точен при изпълнение на отсъдената дузпа. Кристиян Николов удвои преднината на домакините в 85-тата минута, за което спомогна извеждащото подаване на Исмет Хасан. Добрата игра на разградчани разкри пред тях още възможности за по-категорична победа, които обаче останаха нереализирани.

Доволен съм от преминатата лятна подготовка, продължаваме с подготовката за предстоящия нов шампионатен сезон, коментира старши треньорът на третия отбор на Лудогорец Мартин Цирков.

Стартът на Трета лига предстои идната събота, 17 август. В първия кръг разградчани ще гостуват на регионалния съперник Черноломец от Попово.

Лудогорец III - Етър II (Велико Търново) 2:0