Академия 20 Юли 2024

Третият тим на Лудогорец би с 2:1 Унирея (Басков) в първа лятна контрола

Третият отбор на Лудогорец победи с 2:1 Униреа (Слобозия) в първата си лятна контрола, играна в Разград. Момчетата на старши треньора Мартин Цирков...

Третият отбор на Лудогорец победи с 2:1 Унирея (Басков) в първата си лятна контрола, играна в Разград.

Момчетата на старши треньора Мартин Цирков показаха силна игра и закономерно победиха своите опоненти. Георги Пенев откри резултата в 40-та минута след първия съдийски сигнал. Петър Люцканов удвои в полза на Лудогорец в 60-тата минута. И трите попадения в приятелския мач бяха дело на домакините, като ударът на Кралев в 77-тата минута уцели мрежата на собствената им врата за 2:1.

Това беше полезезна среща от предсезонната подготовка, продължаваме да тренираме за новия шампионатен сезон, заяви старши треньорът на третия отбор на Лудогорец Мартин Цирков.

Лудогорец III - Унирея (Басков) 2:1 | Контролна среща