Академия 24 Август 2023

Лудогорец U13 победи Астана с 8:0

Лудогорец U13 победи Астана (Казахсан) с 8:0 в контрола. Двата отбора премериха сили на стадион "Гнездо на орли". Първото полувреме завърши при...

Лудогорец U13 победи Астана (Казахсан) с 8:0 в контрола. Двата отбора премериха сили на стадион "Гнездо на орли". Първото полувреме завърши при резултат 3:0

"Орлетата" на Емил Георгиев играха със самоувствие и много настроение. Добрата им игра доведе до много и красиви попадения.

В тези мачове резултатите не са толкова важни. Важно е, че момчетата изпитаха тръпката да изиграят международен мач. За тях бе голямо преживяване да излязат на терена на стадион "Гнездо на орли", на който приемат съперниците си батковците от втория тим на клуба. Още повече, че децата отскоро играят на голям терен. Благодарим на ръководството на клуба, че ни предостави този шанс, коментира старши треньорът Емил Георгиев след двубоя.

U13: Лудогорец - Астана 8:0