Академия 23 Август 2023

"Орлите" от U17 оскубаха "канарчетата" с класика

"Орлите" от U17 оскубаха "канарчетата" с класика и то като гости в "Коматево". Мачът бе от програмата на IV кръг в първенството на Елитната юношеска група до 17...

"Орлите" от U17 оскубаха "канарчетата" с класика и то като гости в "Коматево". Мачът бе от програмата на IV кръг в първенството на Елитната юношеска група до 17 години.

През първото полувреме момчетата на Димчо Ненов създадоха три чисти голови ситуации, но ги пропуснаха. Целта не успяха да поразят Денислав Хасанов, Филип Гигов и Кристиян Манушев. Първото полувреме завърши без попадения.

През втората част Денислав Хасанов откри още в 47-та минута. Голът падна след хубав пробив и пас на Филип Гигов. В 58-та минута Наско Янев удвои с хубав удар от границата на наказателното поле. Крйното 3:0 фиксира Исмет Хасанов с мощен шут от дистанция.

Въпреки тежкото и горещо време надиграхме съперника и го победихме убедително. Със сигурност има какво още да се желае от играта ни и какво да коригираме, ако искаме да се развиваме и да вървим напред, коментира след края на двубоя старши треньорът Димчо Ненов.