Академия 19 Август 2023

Лудогорец U14 победи с 4:0 Етър в контрола

Лудогорец U14 победи с 4:0 Етър в контрола, играна във Велико Търново. "Орлетата" откриха в 15-та минута. Гола отбеляза Даниел Емилов. При този...

Лудогорец U14 победи с 4:0 Етър в контрола, играна във Велико Търново.

"Орлетата" откриха в 15-та минута. Гола отбеляза Даниел Емилов. При този резултат завърши първото полувреме.

След почивката разградчани удвоиха преднината си в 57-та минута с попадение на Кристиян Запрянов. В 59-та минута преднината стана класическа, като точен беше Симеон Симеонов. Крайното 4:0 оформи Илия Димитров в 70-та минута.

Момчетата играха с желание. Контролирахме топката и събитията на терена. Не допуснахме сериозна опасност пред нашата врата, а можеше да отбележим и повече голове, коментира старши треньорът Емилиян Петров след края на срещата.