Академия 4 Юни 2023

Лудогорец U15 завърши сезона с 2:1 над Дунав в Русе

Шампионите на Елитната юношеска група до 15 години Лудогорец U15 завършиха сезона с 2:1 над Дунав в Русе, в мач от XXX кръг на първенството. Резултатът...

Шампионите на Елитната юношеска група до 15 години Лудогорец U15 завършиха сезона с 2:1 над Дунав в Русе, в мач от последния XXX кръг на първенството.

Резултатът откри Йоан Атанасов в 22-та минута. Той напредна сам по десния фланг и точния му завършващ удар не остави шансове на стража на домакините. При този резултат завърши първото полувреме.

След почивката Мартин Николов вкара за 2:0 в 43-та минута. Дунав върна едно попадение в последната 70-та минута на редовното време.

Финиширахме по шампионски, с победа. Успехът ни бе напълно заслужен, като резултатът можеше да е и далеч по-категоричен, коментира старши треньорът Росен Маринов след последния съдийски сигнал.