Академия 28 Май 2023

Шампионите от Лудогорец U15 биха с 4:0 ФК Пловдив

Шампионите на Елитната юношеска група до 15 години Лудогорец спечелиха с 4:0 мача с връстниците си от ФК Пловдив. Срещата бе от програмата на XXIX...

Шампионите на Елитната юношеска група до 15 години Лудогорец спечелиха с 4:0 мача с връстниците си от ФК Пловдив. Срещата бе от програмата на XXIX кръг в първенството и се игра на един от терените в комплекса „Гнездо на орли”.

Първото полувреме завърши при нулево реми.

През второто Димитър Мрънков откри с глава в 43-та минута. Той засече центриране от корнер на Илиян Гатински. В 52-та минута отново Мрънков бе точен с шут от дистанция. Класиката стана факт в 58-та минута с гол на Максим Минков. Асистенцията бе на Илиян Гатински. Крайното 4:0 фиксира Петър Вълов в 65-та минута.

Имам забележки към представянето ни през първото полувреме. След направените корекции през почивката, момчетата играха добре, създадоха добри ситуации за гол, реализираха четири от тях и заслужено спечелиха, коментира след края на срещата старши треньорът Росен Маринов.

U15: Лудогорец - ФК Пловдив 4:0