Академия 26 Май 2023

Лудогорец U16 с шампионска победа над Дунав в Русе

Като вече сигурен шампион в първенството на зона Варна за юноши младша възраст Лудогорец U16 спечели с 4:0 гостуването си на Дунав в Русе. "Орлите"...

Като вече сигурен шампион в първенството на зона Варна за юноши младша възраст Лудогорец U16 спечели с категоричното 4:0 гостуването си на Дунав в Русе.

"Орлите" поведоха в 13-та минута. Точен бе Георги Пенев, а последния пас даде Джан Ниязи. Първото полувреме завърши без повече попадения.

През второто доминацията на разградчани доведе до нови три гола във вратата на Дунав. В 54-та минута Светлин Кралев удвои, а асистенцията бе на Наско Янев. Крайното 4:0 стана факт след две попадения на Александър Ангелов, съответно в 59-та и 64-та минута. За първото му подаде Наско Янев, а за второто - Крис Иванов.

Въпреки че вече сме шампиони, продължаваме да играем с настроение и амбиция. Остават ни две срещи до края, към които ще се отнесем сериозно и ще ги използваме за да надграждаме и да се подготвим по-добре за участието си в Елитната юношеска група до 17 години през следващия сезон, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.