Академия 15 Март 2023

Лудогорец U17 с класически успех над Черно море

Лудогорец U17 постигна класически успех с 3:0 над връстниците си от Черно море (Варна). Мачът от XX кръг на първенството в Елитната юношеска група до...

Лудогорец U17 постигна класически успех с 3:0 над връстниците си от Черно море (Варна).  Мачът от XX кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

"Орлите" откриха резултата в 36-та минута чрез Кристиян Николов, който бе изведен зад гърба на отбраната на съперника. В 41-та минута Никола Ботев вкара за 2:0 след хубав самостоятелен пробив. В 44-та минута Константин Димитров бе съборен в наказателното поле и минута по-късно Румен Павлов реализира отсъдената дузпа за крайното 3:0.

След почивката Калоян Николов на два пъти бе близо до четвърто попадение, но не успя да порази целта.

Момчетата в общи линии се справиха със задачите си и постигнаха категоричен успех. От играта обаче има още какво да се желае, коментира старши треньорът Емилиян Петров.

U17: Лудогорец - Черно море