Академия 18 Януари 2023

Лудогорец III разби с 5:1 Дунав (Русе) II в първата си контрола

С разгромното 5:1 Лудогорец III спечели първата си контрола от зимната подготовка срещу втория отбор на Дунав. Мачът се игра в Русе. През първото...

През първото полувреме момчетата на Захари Сираков си осигуриха конфортен класически аванс от три безответни гола. Първото попадение вкара Георги Караиванов от дузпа. След него реализираха Боил Цветков и Стивън Вълчев.

През втората част Николай Николов и Никола Георгиев от дузпа доведоха резултата до 5:0. В края на срещата домакините върнаха един гол, след точно изпълнен наказателен удар.

Доволен съм от представянето на отбора. Като за първи мач от подготвителния период всички се представиха добре, коментира старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.