Академия 21 Септември 2022

Лудогорец U18 прегази със 7:0 Фратрия във Варна

Лудогорец U18 (третият отбор на клуба) прегази със 7:0 Фратрия във Варна в мач от баражната фаза на турнира за Купата на БФС за юноши старша възраст....

Резултатът откри Петър Кирев в 12-та минута, а асистенцията бе на Денис Кехайов. Отново Денис Кехайов даде последния пас в 35-та минута, а Стивън Вълчев направи 2:0. В 38-та минута Кехайов се разписа на свой ред, за да стане преднината класическа. Подаде му Георги Караиванов. При този резултат завърши първото полувреме.

След подновяването на играта Петър Кирев вкара втория си гол за 4:0 в 50-та минута. Намери го Кристиян Иванов. В 72-та минута Никола Тодоров направи 5:0, след като пресече пас на вратаря. В 83-та минута и Стивън Вълчев заби втория си гол в мача за 6:0. Последния пас даде Никола Тодоров. Марсел Ахмед оформи крайното 7:0 минута преди края на редовното време.

Момчетата се представиха добре. Още от първите секунди на двубоя показахме, че сме по-класният отбор. Контролирахме събитията на терена до последния съдийски сигнал и заслужено стигнахме до този категоричен резултат, коментира старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.