Академия 31 Юли 2022

Лудогорец U15 вкара 4 безответни гола на Спартак във Варна

Лудогорец U15 вкара 4 безответни гола на формацията U16 на Спартак (Варна). Контролата се игра в Морската столица. Момчетата на Росен Маринов откриха...

Момчетата на Росен Маринов откриха в 12-та мнута чрез Алекс Сергеев. В 29-та минута Боян Иванов удвои.

След почивката Георги Богомилов направи разликата класическа в 53-та минута. Пет минути по-късно Димитър Ганев оформи крайното 4:0. До края на срещата на два пъти и гредите помогнаха на съперника, след удари на Николай Николов и Йоан Анастасов.

Надиграхме категорично домакините и имахме пълен контрол над мача. Можехме да вкараме поне още толкова голове. Доволен съм от представянето ни, коментира след края на двубоя старши треньорът Росен Маринов.