Репортаж 30 Юни 2022

Лудогорец II направи 1:1 с дубъла на Ботев (Пловдив)

Лудогорец II направи 1:1 с дубъла на Ботев (Пловдив) в последната контрола от подготвителния лагер в Смолян. Мачът се игра на стадиона в с. Оризари....

Лудогорец II  направи 1:1 с дубъла на Ботев (Пловдив) в последната контрола от подготвителния лагер в Смолян. Мачът се игра на стадиона в с. Оризари.

"Канарчетата" имаха шанс да открият резултата в 10-та минута. Те получиха правото да изпълнят дузпа, но вратарят на разградчани Пламен Пепеляшев спаси. В 29-та минута Цветослав Петров вкара красив гол с удар извън наказателното поле за 1:0. Този резултат се запази до края на първото полувреме. След почивката пловдивчани изравниха в 63-та минута. "Орлите" могат да съжаляват, че не спечелиха, и то с разлика, защото имаха поне 6 добри ситуации за гол, които пропуснаха. Най-чистите се откриха пред Петър Караангелов, Методий Стефанов, Владислав Найденов и Хюсеин Кельовлуев.

Оценката ми за представянето на отбора е повече от положителна. Показахме много добри неща на терена в Оризари. Разбира се, имаме и слабости, по които трябва да работим, като например повече точност в завършващата фаза, коментира старши треньорът Тодор Живондов.

Отборът днес се прибира в Разград, като играчите ще получат три дни почивка. Тренировъчните занимания се възобновяват на 4 юли (понеделник) ще се водят в комплекса "Гнездо на орли".