Академия 18 Май 2022

Лудогорец U16 II би с 4:0 Черноломец (Попово)

Лудогорец U16 II би с 4:0 Черноломец (Попово). Мачът от XIX кръг на първенството за юноши младша възраст в зона Русе се игра на един от терените в...

Лудогорец U16 II би с 4:0 Черноломец (Попово). Мачът от XIX кръг на първенството за юноши младша възраст в зона Русе се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Разградчани откриха още във 2-та минута. Голът отбеляза Атанас Донев. В 21-та минута Ивайло Стайков се разписа за 2:0. Пет минути по-късно резултатът вече бе класически. Попадението реализира Янаки Костов. При този резултат завърши първото полувреме.

През второто "орлите" създадоха много голови ситуации, но оползотвориха само една. В 63-та минута с втория си гол в двубоя Ивайло Стайков оформи крайното 4:0.

Стана хубав мач, в който съперникът се постара да играе футбол. През първото полувреме бяхме по-концентрирани и вкарахме три гола. През второто създадохме повече ситуации, но бяхме точни само веднъж. Като цяло момчетата се представиха добре, коментира след края на двубоя старши треньорът Пламен Петров.

U16: Лудогорец II - Черноломец (Попово)