Академия 18 Май 2022

Лудогорец U14 II отнесе с 9:2 Черноломец (Попово)

Лудогорец U14 II отнесе с 9:2 Черноломец (Попово) в мач от XIX кръг на първенството в зона Русе, игран на един от терените в комплекса "Гнездо на...

Лудогорец U14 II отнесе с 9:2 Черноломец (Попово) в мач от XIX кръг на първенството в зона Русе, игран на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Разградчани откриха в 8-та минута чрез Стилиян Димитров. Георги Богомилов вкара в 12-та и 14-та минута, за да направи преднината класическа. Станимир Николов се разписа за 4:0 в 15-та минута. Йордан Иванов отбеляза в 23-та за 5:0, а Даниел Петков в 26-та - за 6:0. Последният седми гол за първото време реализира Станимир Николов само минута по-късно.

След почивката гостите намалиха  с голове в 39-та и 44-та минута, като вторият бе от дузпа. В 60-та минута Георги Илиев бе точен за 8:2, а крайното 9:2 оформи Габриел Русев в 65-та минута.

Имахме пълно превъзходство в мача. Пропуснахме още поне толкова ситуации за гол, коментира водилият отбора в този мач треньор Пламен Петров.

U14: Лудогорец II - Черноломец (Попово)