Академия 30 Април 2022

Лудогорец U13 пречупи с 2:1 Черно море

Лудогорец U13 пречупи с 2:1 регионалния съперник Черно море. Мачът от XIV кръг на първенството в зона Варна се игра на един от терените в комплекса...

Лудогорец U13 пречупи с 2:1 регионалния съперник Черно море. Мачът от XIV кръг на първенството в зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли.

Момчетата на Милен Маринов откриха в 10-та минута. Александър Николаев отбеляза с удар от границата на наказателното поле. В 18-та минута Даниел Емилов направи 2:0 отново с шут от дистанция. Първото полувреме завърши при този резултат.

След подновяването на играта преднината на "орлите" се запази почти до края на редовното време. Три минути преди изтичането му бранител в зелено си отбеляза автогол за крайното 2:1.

Въпреки че по различни причини отсъстваха много наши играчи, през първото полувреме показахме добро лице и хубава игра. Направихме красиви комбинации, а съперникът трудно се справяше с високата ни преса. През втората част извърших много смени и не съм доволен от представянето на влезлите от резервната скамейка. През следващата седмица ни предстои решителен за първото място в групата мач с Дунав. Ако искаме да спечелим, трябва да се представим както през първото полувреме на днешния двубой, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Милен Маринов.

U13: Лудогорец - Черно море