Академия 22 Януари 2022

Лудогорец U16 обърна с 3:1 Етър във Велико Търново

Лудогорец U16 спечели с 3:1 първата си контрола от зимната подготовка срещу връстниците си от Етър във Велико Търново. Домакините откриха резултата в...

Домакините откриха резултата в 30-та минута и задържаха преднината си до почивката.

Обратът за "орлите" започна в 59-та минута с гол на Кристиян Николов. Той бе най-съобразителен при разбъркване пред вратата на "болярите". В 67-та минута Ерем Юсеин направи резултата 2:1. Асистира му Филип Гигов който проби мощно по крилото. Две минути преди края на редовното време Филип Гигов също се разписа, като бе точен от бялата точка.

Досега натоварванията в тренировките бяха големи и бе нормално да се забелязва известна умора. Имаме сериозни забележки към реакцията, след загуба на топката, и към играта в защита, коментира след края на срещата старши треньорът Емилиян Петров.