Академия 4 Декември 2021

Лудогорец U14 завърши полусезона с 10 от 10

Лудогорец U14 завърши есенния полусезон с пълен актив от 10 победи в 10 мача. Момчетата на Росен Маринов победиха с класическото 3:0 Светкавица в...

Лудогорец U14 завърши есенния полусезон с пълен актив от 10 победи в 10 мача. Момчетата на Росен Маринов победиха с класическото 3:0 Светкавица  в Търговище в последния си мач за годината. Срещата бе от X кръг в програмата на първенството в зона Варна.

"Орлите" откриха в 5-та минута. Попадението отбеляза с глава Александър Сергеев. В 20-та минута Илиян Гатински изпълни точно отсъдената дузпа и удвои. Най-тежкото наказание във футбола бе дадено за нарушение срещу Иван Анастасов. Първото полувреме завърши при този резултат.

През второто крайното 3:0 оформи Даниел Петков в 52-та минута. Асистира му Даниел Борисов, който проби по крилото и пусна успоредно на вратата.

Мачът се игра при лошо време и на много тежък терен. Успяхме да се приспособим към него и да вземем своето. Доволни сме от представянето, както в срещата, така и през целия полусезон, който завършваме с пълен актив, коментира старши треньорът Росен Маринов.