Академия 22 Ноември 2021

Лудогорец U14 победи с 2:0 Волов (Шумен)

Лудогорец U14 победи с 2:0 Волов (Шумен). Мачът от XI кръг на първенството в зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли"....

Момчетата на Росен Маринов отбелязаха по един гол във всяко от двете полувремена.

През първото се разписа Стоян Христов. Той отбеляза в 21-та минута с удар от дистанция.

През втората част Даниел Борисов вкара за 2:0 в 48-та минута. Попадението бе много красиво. Димитър Ганев проби мощно по левия фланг и центрира, а Борисов засече без подготовка и от въздуха.

Въпреки че състезателите на Волов са с една година по-големи от нас, не им дадохме никакви шансове. Дори имахме още поне четири чисти ситуации да отбележим. Радващото е, че въпреки натрупаната умора от тежките мачове с Ботев (Пловдив) за купата, момчетата бяха пределно мотивирани и играха на ниво, коментира след края на двубоя старши треньорът Росен Маринов.

U14: Лудогорец - Волов (Шумен) 2:0