Репортаж 19 Ноември 2021

Пропуски костваха трите точки на Лудогорец II

Лудогорец II загуби с 1:2 гостуването си на Септември в Симитли за мача от XVIII кръг на първенството във Втора лига. Момчетата на Тодор Живондов...

Лудогорец II загуби с 1:2 гостуването си на Септември в Симитли за мача от XVIII кръг на първенството във Втора лига. Момчетата на Тодор Живондов могат да съжаляват за негативния резултат, защото направиха много пропуски от добри ситуации.

В началото на срещата Хюсеин Кельовлуев излезе очи в очи с вратаря Филип Димитров, но стреля в тялото му. Домакините откриха в 10-та минута от дузпа. Точен бе Даниел Гогов. След попадението Димитър Митков се оказа сам срещу Димитров, но стражът и този път се справи. Септември удвои в 16-та минута с попадение на Запро Динев. До почивката Александър Ганчев можеше да порази целта, но след центриране от корнер засече с глава на сантиметри от гредата. Почивката дойде при този резултат.

През втората част другият централен защитник Тихомир Димитров скочи най-високо при един ъглов удар, но и на него малко не му достигна да се разпише. Попадението за разградчани вкара централният нападател Димитър Митков в 88-та минута.

Получи се типичен за Втора лига мач. Смятам, че надиграхме съперника, но за жалост не бяхме никак ефективни в атака, след като пропуснахме толкова добри ситуации за гол, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.

СЕПТЕМВРИ (СИМИТЛИ) - ЛУДОГОРЕЦ II  2:1

1:0 Даниел Гогов (10 - дузпа)

2:0 Запро Динев (16)

2:1 Димитър Митков (88)

Септември: Филип Димитров, Крум Николов, Димитър Митев, Слави Костов, Кристиян Михайлов, Емил Петров, Тодор Траянов, Даниел Гогов, Запро Динев, Васил Божинов, Веселин Любомиров

Лудогорец II: Дамян Христов, Методий Стефанов, Александър Ганчев, Бранимир Костадинов, Димитър Митков, Петко Цанков, Петър Караангелов, Петър Георгиев, Тихомир Димитров, Хюсеин Кельовлуев, Цветослав Петров