Репортаж 8 Ноември 2021

Лудогорец II спечели с 3:1 срещу Хебър (Пазарджик)

Лудогорец II се върна към победите и спечели с 3:1 срещу Хебър (Пазарджик). Мачът от XVII кръг на първенството във Втора лига се игра на стадион...

Лудогорец II се върна към победите и спечели с 3:1 срещу Хебър (Пазарджик). Мачът от XVII кръг на първенството във Втора лига се игра на стадион "Гнездо на орли".

Момчетата на Тодор Живондов откриха в 39-та минута. Голът отбеляза Петър Георгиев. Този резултат се запази до  почивката.

В 55-та минута Хебър успя да изравни след корнер. Владимир Русанов успя да спаси удар с глава на централния защитник Томислав Папазов, но при добавката Емануил Манов реализира за 1:1. Равенството обаче се запази за кратко. След две минути разградчани поведоха с 2:1, след като точен бе капитанът Димитър Митков. След гола добри ситуации се откриха отново пред Димитър Митков и пред влезлия от резервната скамейка Петър Караангелов. Централният нападател от няколко метра стреля край вратата. Халфът засече с глава центриране от корнер, но също не намери целта. Третият гол падна в последната минута на редовното време, а негов автор стана Илкер Будинов.

Изиграхме мача по предварителния план и не допуснахме изненади на терена. Смятам, че бяхме по-добрият отбор и спечелихме напълно заслужено, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.

ЛУДОГОРЕЦ II - ХЕБЪР 3:1

1:0 Петър Георгиев (39)

1:1 Еманул Манов (55)

2:1 Димитър Митков (56)

3:1 Илкер Будинов (90)

Лудогорец II: Владимир Русанов, Методий Стефанов, Бранимир Костадинов, Владислав Найденов,  Георги Терзиев, Димитър Митков (капитан), Илкер Будинов, Петър Георгиев, Тихомир Димитров, Хюсеин Кельовлуев, Цветослав Петров

Хебър: Петър Дебърлиев, Томислав Папазов, Радослав Терзиев, Мартин  Вълчинов, Георги Търтов, Георги  Каракашев, Жак Пехливанов, Евгени  Игнатов (капитан), Октай Хамдиев, Емануил Манев,  Живко Петков

Лудогорец II - Хебър (Пазарджик) 3:1