Академия 19 Септември 2021

Лудогорец U17 с отличен резултат срещу Хебър

Лудогорец U17 победи с 6:0 връстниците си от Хебър. Мачът от V кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години се игра в Пазарджик. С...

Лудогорец U17 победи с 6:0 връстниците си от Хебър. Мачът от V кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години се игра в Пазарджик. С успеха момчетата на Христо Господинов запазиха върха с пълен актив от 15 точки и голова разлика 22:1.

"Орлите" откриха в 31-та минута чрез Стивън Вълчев. Последният пас даде Петър Кирев. Първото полувреме завърши при този резултат.

В 50-та минута Петър Кирев реализира за 2:0 след хубав самостоятелен пробив, при който преодоля двама бранители. Пет минути по-късно Стивън Вълчев направи резултата класически, а асистенцията бе на Петър Кирев. В 71-та минута Иван Нешков изведе в добра позиция Димитър Филипов и той се разписа за 4:0. В 74-та минута Йоан Киров вкара за 5:0, след асистенция на Денис Кехайов. Малко преди края на редвоното време Константин Белалиев оформи крайното 6:0, а последния пас даде Стивън Вълчев.

През първото полувреме не бяхме достатъчно ефективни в атака, като пропуснахме две чисти ситуации за попадение. През второто заиграхме по-концентрирано. След втория и третия гол вече нямахме проблеми да запишем убедителен резултат, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Христо Господинов.