Академия 18 Септември 2021

Лудогорец U14 II вкара седем безответни гола на Черноломец

Лудогорец U14 II вкара седем безответни гола на Черноломец (Попово). Мачът от I кръг на първенството в зона Русе се игра на един от терените в...

Лудогорец U14 II вкара седем безответни гола на Черноломец (Попово). Мачът от I кръг на първенството в зона Русе се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

До почивката момчетата на Диян Ангелов водеха с 5:0. Даниел Петков реализира хеттрик, а по един гол добавиха Габриел Русев и Иван Марков. През втората част се разписаха Никълъс Димитров и Атакан Мерден.

Момчетата се стараха много и изиграха добър мач. Имахме пълно превъзходство, като съперникът рядко успяваше да премине в нашата половина, коментира след края на мача старши треньорът Диян Ангелов.

U14: Лудогорец II - Черноломец (Попово) 7:0