Академия 12 Септември 2021

Лудогорец U14 стартира с 2:0 над Добруджа

Лудогорец U14 стартира участието си в първенството на зона Варна с победа 2:0 над Добруджа. Двубоят се игра в Добрич. Момчетата на Росен Маринов...

Момчетата на Росен Маринов откриха още в 1-та минута. Николай Николов се оказа най-съобразителен при едно разбъркване в наказателното поле и с плътен шут реализира за 1:0. В 10-та минута Максим Маринов отбеляза много красив гол за 2:0. Той намери топката от въздуха и от дистанция я изстреля неспасяемо. "Орлите" можеха да стигнат и до трето попадение, но удар на Илиян Гатински срещна гредата.

През второто полувреме разградчани удариха още една греда. Ударът бе на Даниел Борисов.

Радващо е, че спечелихме първия си мач в първенството. В играта ни обаче има много неща за подобряване, както във фаза защита, така и във фаза атака. Смятам, че в тренировките и мачовете, които ни предстоят, ще успеем постепенно да изчистим тези детайли, коментира след края на срещата старши треньорът Росен Маринов.