Академия 8 Септември 2021

Лудогорец U15 пречупи Левски (София)

Лудогорец U15 пречупи с 1:0 връстниците си от Левски (София). Отложеният мач от II кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се...

Лудогорец U15 пречупи с 1:0 връстниците си от Левски (София). Отложеният мач от II кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Двата отбора изиграха здрав мач, с много борба по всички точки на игрището. Чистите голови ситуации обаче бяха малко. Закономерно първото полувреме завърши при нулево реми.

През второто момчетата на Димчо Ненов успяха да отбележат в 54-та минута. Кристиян Манушев проби отляво и даде остър пас по тревата, а Исмет Хасан отклони топката в мрежата за крайното 1:0.

Мачове като този са много полезни, защото вдигат нивото на отбора. Играхме със сериозен съперник и е радващо, че успяхме да победим, макар и с минимален резултат. Доволен съм от момчетата, които играха дисциплинирано и се раздадоха на терена, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.

U15: Лудогорец - Левски 1:0