Репортаж 6 Февруари 2021

Лудогорец II разби с 4:0 Локомотив (Горна Оряховица) в контрола

Лудогорец II постигна убедителна победа с 4:0 над Локомотив (Горна Оряховица) в контрола. Мачът се игра на стадион "Гнездо на орли". Изгледа го...

Лудогорец II постигна убедителна победа с 4:0 над Локомотив (Горна Оряховица) в контрола. Мачът се игра на стадион "Гнездо на орли". Изгледа го новият старши треньор на представителния тим на шампионите Валдас Дамбраускас, който бе придружаван от изпълнителния директор на клуба Ангел Петричев.

През първото полувреме момчетата на Тодор Живондов стигнаха само до едно попадение. Отбеляза го от дузпа Цветослав Петров в 35-та минута. В 41-та минута разградчани отново получиха право на наказателен удар. В разправиите около отсъждането червен картон получи Даниел Стоянов от състава на гостите, но на негово място влезе друг състезател. В 43-та минута Бранимир Костадинов пропусна от бялата точка.

През втората част "орлите" бяха много по-резултатни. Владислав Найденов направи 2:0 в 62-та минута. В 85-та Станислав Вълчев с глава прати топката в мрежата за 3:0. Само 2 минути по-късно новото попълнение Кристиян Райчев се разписа за крайното 4:0.

Показваме постоянство и добро ниво. В играта ни, разбира се, има детайли, върху които трябва още да поработим, но като цяло съм доволен. Смятам, че позитивното в представянето ни бе много повече от негативното, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.

Срещу Локомотив (Горна Оряховица) Лудогорец II игра в състав: Дамян Христов, Бранимир Костадинов, Александър Ганчев, Георги Вълчев, Димитър Илиев, Петър Караангелов, Иван Йорданов, Георги Чукалов, Цветослав Петров, Илкер Будинов, Владислав Найденов (Пламен Пепеляшев, Кристиян Райчев, Мартин Русков, Методий Стефанов, Велислав Минков, Хюсеин Кельовлуев, Петър Георгиев, Станислав Вълчев).