Академия 25 Октомври 2020

Лудогорец U17 победи с 2:1 Локомотив (Пловдив)

Лудогорец U17 постигна ценна победа с 2:1 над Локомотив (Пловдив). Мачът от XIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години се игра...

Лудогорец U17 постигна ценна победа с 2:1 над Локомотив (Пловдив). Мачът от XIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години се игра на един от терените в комплека "Гнездо на орли".

Момчетата на Христо Господинов откриха резултата в 24-та минута. Точен бе Димитър Иванов. Този резултат остана непроменен до почивката, макар че "орлите" имаха добри ситуации за второ попадение. Най-чистата се откри пред Йоан Йорданов, който удари греда.

Десет минути след началото на втората част гостите успяха да изравнят.В 76-та минута пробив на Тончо Георгиев бе спрян непозволено в наказателното поле и главния съдия посочи бялата точка. Радослав Захариев изпълни точно дузпата за крайното 2:1.

Момчетата се справиха със задачите си. Играха с желание и заслужено стигнахме до тези три точки, които са много важни за нас, коментира след края на двубоя старши треньорът Христо Господинов.