Академия 18 Октомври 2020

Лудогорец III победи с 1:0 Септември (Тервел)

Лудогорец III спечели с 1:0 мача си със Септември (Тервел). Мачът от X кръг на първенството в Трета Североизточна група се игра на стадион "Гнездо на...

Лудогорец III спечели с 1:0 мача си със Септември (Тервел). Мачът от X кръг на първенството в Трета Североизточна група се игра на стадион "Гнездо на орли".

Двата отбора изиграха оспорван мач, в който нямаше много ситуации за гол. Закономерно първата част завърши при нулево реми.

Момчетата на Димчо Ненов отбелязаха единственото победно попадение в 67-та минута. Точен  бе Божидар Владимиров. Той засече с глава центриране на Станислав Вълчев, който проби добре по фланга.

Това бе най-стойностният отбор, с който сме играли досега. Не ни беше лесно, но хубавото е, че успяхме да спечелим и да вземем трите точки, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.