Академия 12 Септември 2020

Лудогорец U15 със седма поредна победа

Лудогорец U15 победи с 3:1 Хасково и постигна седма поредна победа в VII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Мачът се игра...

Лудогорец U15 победи с 3:1 Хасково и постигна седма поредна победа в VII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Емилиян Петров откриха още в 4-та минута. Точен бе Филип Гигов, който засече с глава центриране от ъглов удар. Гостите успяха да изравнят в 26-та минута. Три минути по-късно Джанет Садетинов отново даде преднина на разградчани, след като изпълни точно отсъдената от гавния съдия дузпа. В 33-та минута Садетинов се разписа за втори път и оформи крайния резултат в срещата.

След очивката "орлите" създадоха три отлични възможности за покачване на резултата, но ги пропуснаха.

Доволен съм от резултата и поредната победа. В играта ни обаче има пропуски, които трябва да отстраним, коментира след края на двубоя Емилиян Петров.