Академия 6 Септември 2020

Лудогорец III разгроми Кубрат за Купата на аматьорската лига

Лудогорец III разгроми Кубрат с 6:1 в мач от турнира за Купата на аматьорската футболна лига. Срещата се игра на стадион "Гнездо на орли". Онур Чолак...

Онур Чолак откри за "орлите" в 12-та минута. Отново той бе точен за домакините 9 минути по-късно за 2:0. В 28-та минута Каел Димитров направи резултата класически и двата тима се оттеглиха за почивка при този резултат.

Кубрат върна едно попадение в 64-та минута. Енис Ерол направи 4:1 в 72-та минута, а 6 минути по-късно Николай Горанчев бе точен за 5:1. Крайното 6:1 фиксира Симеон Чолаков в 90-та минута на двубоя.

Направихме добър мач. Имахме пълно превъзходство през всичките 90 минути и това личи от резултата. Мачовете за Купата на аматьорьоската лига са още една чудесна възможност за момчетата от Академията да трупат опит в мъжкия футбол, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.