Репортаж 24 Ноември 2019

Лудогорец II изпусна ЦСКА 1948

Лудогорец II изпусна да победи претендента за влизане в efbet Пърла лига ЦСКА 1948 като гост. Мачът на "Васил Левски" завърши 2:2. Талантите от...

Лудогорец II изпусна да победи претендента за влизане в efbet Пърла лига ЦСКА 1948 като гост. Мачът на "Васил Левски" завърши 2:2. Талантите от школата на шампиона водеха до последната минути с 2:0, но с голяма доза шанс домакините успяха да реализират две попадения в даденото от рефера продължение.

През първото полувреме вратарят Владислав Стоянов, който изигра трети пореден мач след възстановяването от контузия, на няколко пъти се отличи с отлични спасявания, с което резултатът остана 0:0. След почивката Лудогорец II изчака своя момент и след отлични контри в рамките на пет минути поведе с 2:0. Разписаха се Димитър Митков и Илкер Будинов. В даденото от рефера продължение Тютюков намали на 1:2, а Венцислав Василев фиксира крайното 2:2 в 94-ата минута.

"Загубихме две точки в един спечелен мач. Още не сме узрели в определени моменти да имаме нужното притежание на топката. Доволен съм. Не загубихме от нито един водеш отбор до момента", коментира треньорът Тодор Живондов.

ЦСКА 1948 - Лудогорец II  2:2

0:1 Димитър Митков (58)

0:2 Илкер Будинов (62)

1:2 Борис Тютюков (90 + 1)

2:2 Венцислав Василев (90 + 3)

ЦСКА 1948: Емил Михайлов, Александър Александров, Венцислав Василев, Богомил Дяков, Димо Атанасов, Янко Сандански, Ивайло Климентов (59 - Валентин Йосков), Тони Иванов (75 - Борис Тютюков), Васил Шопов, Милко Георгиев (46 - Денислав Александров), Андон Гущеров

Лудогорец II: Владислав Стоянов, Преслав Петров, Петър Генчев, Бранимир Костадинов (85 - Хюсеин Кельовлуев), Петър Караангелов (71 - Тихомир Димитров), Димитър Илиев, Методий Стефанов, Илкер Будинов (74 - Велислав Минков), Иван Йорданов, Димитър Митков, Георги Вълчев

Жълти картони: Димо Атанасов, Венцислав Василев (ЦСКА 1948), Иван Йорданов, Владислав Стоянов (Лудогорец II)