Академия 20 Ноември 2019

След куп пропуски Лудогорец U18 с нулево реми срещу Славия

Въпреки че създаде много и чисти ситуации за гол, Лудогорец U18 стигна само до нулево реми срещу Славия (София) в първи мач от четвъртфиналната фаза...

Въпреки че създаде много и чисти ситуации за гол, Лудогорец U18 стигна само до нулево реми срещу Славия (София) в първи мач от четвъртфиналната фаза на турнира за купата на БФС. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Стефан Славов притиснаха съперника още от първите минути на срещата, но каквото и да опитваха, не успяха да стигнат до гол.

През първата част Хидает Хюсеин на два пъти удари гредата. Онур Чолак също на два пъти излезе в чудесни позиции, но не успя да отбележи, въпреки че в единия случай стреля от 2-3 метра към опразнената врата.  Добро положение пропусна и Георги Николов.

През втората част Стилиян Спасов изскочи сам срещу вратаря на Славия, но не успя да го преодолее. Хидает Хюсеин пропусна от упор, а опасен шут на Онур Чолак бе избит със сетни сили от стража на "белите".