Академия 9 Октомври 2019

Лудогорец U15 с класика срещу Локомотив в Пловдив

Лудогорец U15 изигра силен мач в Пловдив срещу местния Локомотив и спечели с класическия резултат 3:0 срещата от IX кръг на първенството в Елитната...

Лудогорец U15 изигра силен мач в Пловдив срещу местния Локомотив и спечели с класическия резултат 3:0 срещата от IX кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. В герой се превърна централният защитник Георги Караиванов, който реализира два от головете.

Момчетата на Емил Георгиев влязоха силно в мача и още през първата част отказаха съперника. Резултатът откри Георги Караиванов, който завърши заучена комбинация след фал. Стивън Вълчев реализира за 2:0 в 15-та минута. Караиванов бе точен за 3:0 в 33-та минута, като удар на Вълчев срещна гредата, а бранителят бе най-съобразителен и не сгреши при добавката.

През втората част "орлите" имаха ситуации за още попадения, но не успяха реализират.

Момчетата играха много добре и показаха красив футбол. Имахме нужда от такава победа и съм доволен, че я постигнахме, коментира след последния съдийски сигнал Емил Георгиев.

Срещу Локомотив (Пловдив) Лудогорец U15 игра в състав: Умут Хабил, Александър Георгиев, Георги Караиванов, Емил Панов, Васил Тошев, Кристиян Иванов, Петър Атанасов, Радослав Мутафов, Никола Георгиев, Стивън Вълчев, Петър Кирев (Йоан Киров, Костадин Белалиев, Денис Кехайов, Никола Арнаудов).