Репортаж 5 Октомври 2019

Лудогорец II загуби с 0:1 от Литекс в Разград

Лудогорец II допусна домакинска загуба с 0:1 от Литекс (Ловеч). Мачът от XI кръг на първенството във Втора професионална лига се игра на стадион...

Лудогорец II допусна домакинска загуба с 0:1 от Литекс (Ловеч). Мачът от XI кръг на първенството във Втора професионална лига се игра на стадион "Гнездо  на орли".

Момчетата на Тодор Живондов бяха неубедителни и закономерно отстъпиха на своя съперник. Единственото попадение в срещата отбеляза Иван Митрев в 33-та минута на първото полувреме. Той реализира след удар от границата на наказателното поле.

През второто полувреме гостите имаха и други добри ситуации за гол, но Дамян Дамянов бе на ниво и запази вратата си.

Това бе най-слабият мач от началото на първенството. Резултатът не е толкова притеснителен, колкото играта, която демонстрирахме. Каква е причината за днешното ни представяне ще мога да кажа, след като изгледам и анализирам записа от срещата, коментира след края на двубоя Тодор Живондов.

ЛУДОГОРЕЦ II - ЛИТЕКС (ЛОВЕЧ)  0:1

0:1 Иван Митрев (33)

Лудогорец II: Дамян Дамянов, Петър Генчев, Хюсеин Хюсеинов (74 - Кирил Янакиев), Тихомир Димитров, Преслав Петров (капитан), Методий Стефанов, Стефан Методиев (46 - Велислав Минков), Димитър Илиев, Димитър Митков, Илкер Будинов, Иван Йорданов (80 - Петър Караангелов)

Литекс Ловеч: Петър Петров, Галин Минков, Петко Ганев (капитан), Денислав Мицаков, Иван Иванов, Петър Петров, Георги Иванов (80 - Иван Аспарухов), Олег Димитров, Илиян Капитанов (90 + 1 Джулио Чарлов), Иван Митрев, Тонислав Йорданов

Жълти картони: Стефан Методиев, Димитър Митков, Иван Йорданов (Лудогорец II), Георги Иванов Илиян Капитанов (Литекс)