Академия 15 Август 2019

Лудогорец U19 с победа над Янтра (Габрово)

Лудогорец U19 спечели трудно гостуването си на Янтра с резултат 2:1. Мачът от II кръг на елитната група се игра на стадион "Христо Ботев" в града на...

Лудогорец U19 спечели трудно гостуването си на Янтра с резултат 2:1. Мачът от II кръг на елитната група се игра на стадион "Христо Ботев" в града на хумора и сатирата. Домакините откриха след ъглов удар и разбъркване пред вратата на Лудогорец като резултата се запази до края на първото полувреме. През втората част Александър Ганчев изравни след удар с глава,а Георги Бабалиев оформи крайния резултат като се възползва от хубаво подаване с глава на Преслав Петков.

"Подценихме отбора на Янтра,което можеше да ни изиграе лоша шега.Радващото е, че съумяхме да обърнем резултата в наша полза,беше ни отменен и редовен гол." - бе коментара на старши треньора на Лудогорец  Стефан Славов.

Срещу Янтра отбора на Лудогорец игра в състав : Диан Колев,Никола Ганчев,Александър Ганчев,Мартин Русков,Димитър Жеков,Петър Караангелов,Петър Георгиев,Кирил Янакиев,Николай Георгиев,Георги Бабалиев,Преслав Петков( Валентин Цветанов,Стилян Спасов,Димитър Василев)