Академия 23 Май 2019

Лудогорец U17 вкара седем на Етър

Лудогорец U17 разгроми Етър (Велико Търново) със 7:0. Момчетата на Стефан Славов се развихриха в мача от XXIX кръг на първенството в Елитната...

Лудогорец  U17 разгроми Етър (Велико Търново) със 7:0. Момчетата на Стефан Славов се развихриха в мача от XXIX кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години, който се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Разградчани стигнаха до първото си попадение в 22-та минута. Отбеляза го Калоян Симеонов. Хидает Хюсеин удвои в 29-та, а отново Симеонов направи преднината класическа с гол в 32-та минута.

През втората част головата серия продължи Петър Георгиев, който вкара в 51-та минута за 4:0. Шест минути по-късно се разписа Стилиян Спасов, а Онур Чолак реализира  шестото попадение в 69-та минута. Крайното 7:0 оформи Хидает Хюсеин от дузпа.

Доволен съм от момчетата. В края на сезона сме и у тях има натрупана умора. Въпреки това играха с хъс и мотивация, като показаха добър футбол, коментира след последния съдийски сигнал Стефан Славов.

Срещу Етър (Велико Търново) Лудогорец U17 игра в състав: Дамян Христов, Ивелин Ангелов, Алекс Луканов, Георги Маджаров, Валентин Цветанов, Димитър Михалев, Даниел-Виктор Кънчев, Хидает Хюсеин, Георги Николов, Петър Кирев, Калоян Симеонов (Онур Чолак, Стилиян Спасов, Иван Донецк, Хакъ Хакиев).