Предстоящо 13 Май 2019

Талантите на Лудогорец на 3 финала, да ги подкрепим!

Младите таланти на Лудогорец от възрастовите формации U14, U16 и U18 ще играят и в трите финала за купата на БФС тази седмица. „Орлетата“ спечелиха...

Младите таланти на Лудогорец от възрастовите формации U14, U16 и U18 ще играят и в трите финала за купата на БФС тази седмица. „Орлетата“ спечелиха това право с красива игра, тактическа дисциплина, дух и себераздаване, като доказаха за пореден път, че в школата на клуба се работи шампионски.  

Във вторник, 14 май, от 16 часа, най-малките, набор 2005, водени от Емил Георгиев, излизат на терена на стадион „Локомотив“ в Горна Оряховица срещу връстниците си от  Ботев  (Пловдив).

ГЛЕДАЙ НА ЖИВО ДВУБОЯ НА ЛУДОГОРЕЦ U14 СРЕЩУ БОТЕВ (ПЛОВДИВ)

В сряда, 15 май, от 16 часа, юношите младша възраст на Иво Градев, набор 2003, ще се изправят на стадион „Ивайло“ във Велико Търново срещу Септември (София).

ГЛЕДАЙ НА ЖИВО ДВУБОЯ НА ЛУДОГОРЕЦ U16 СРЕЩУ СЕПТЕМВРИ (СОФИЯ)

В четвъртък, 16 май, от 16 часа, юношите старша възраст, набор 2001, водени от Тодор Живондов, срещат Черно море (Варна) на стадион „Трейс Арена“ в Стара Загора.

ГЛЕДАЙ НА ЖИВО ДВУБОЯ НА ЛУДОГОРЕЦ U18 СРЕЩУ ЧЕРНО МОРЕ

Трите формации се изправят на финала с пределна амбиция и достатъчно футболни аргументи, за да ги спечелят.  Дали ще успеят, ще стане ясно на терена.  Много важна за момчетата ще бъде подкрепата на феновете на Лудогорец. От клуба апелират да ги подкрепим, защото го заслужават.

Всички срещи ще бъдат излъчени на живо в YouTube канала на клуба.

Предстоящи срещи
  • Пирин
    Лудогорец 2
    Четвъртък, 23 Май 2019, 17:00
    Втора лига, 30-ти кръг
    Стадион Христо Ботев, Благоевград
  • Лудогорец
    Черно море (Варна)
    Петък, 24 Май 2019, 20:00
    Първа лига, 36-ти кръг
    Стадион Лудогорец Арена, Разград

Класиране Първа лига, 35-ти кръг
Първа шестица
1. Лудогорец 1945 76
2. ЦСКА-София 75
3. Левски (София) 66
4. Берое (Ст. Загора) 55
5. Черно море (Варна) 52
6. Ботев (Пловдив) 50
Втора осмица
А група
1. Етър (Велико Търново) 51
2. Ботев (Враца) 45
3. Витоша (Бистрица) 34
4. Верея (Ст. Загора) 6
Б група
1. Локомотив (Пловдив) 38
2. Славия (София) 39
3. Септември (София) 33
4. Дунав (Русе) 29

Класиране Втора лига, 29-и кръг
1. Царско село 2015 75
2. Монтана 60
3. Арда 1924 (Кърджали) 59
4. ЦСКА 1948 (София) 56
5. Литекс (Ловеч) 44
6. Локомотив 1929 (София) 36
7. Струмска слава (Радомир) 36
8. Локомотив (Г. Оряховица) 36
9. Поморие 36
10. Черноморец (Балчик) 34
11. Лудогорец 2 32
12. Ботев (Гълъбово) 31
13. Кариана (Ерден) 28
14. Пирин (Благоевград) 28
15. Несебър 27
16. Добруджа 1919 (Добрич) 21

 
Генерален спонсор
Спонсори