VIVACOMCUP 7 Юни 2018

Лудогорец U14 ще играе за третото място с молдовския Шериф

Лудогорец U14 ще играе за третото място в международния детски турнир VIVACOMCUP. Двубоят е на 8 юни, от 9,30 часа, на терен 3 в комплекса...

Лудогорец U14 ще играе за третото място в международния детски турнир VIVACOMCUP. Двубоят е на 8 юни, от 9,30 часа, на терен 3 в комплекса "Гнездо на орли". Момчетата на Росен Маринов отстъпиха във втория си мач в група А на Партизан (Белград) с 1:2. Голът за "орлите" от пряк свободен удар  отбеляза Димитър Иванов в 11-ата минута.  След вчерашната си победа над Едирне Фатих Спор с 3:1, "гробарите" оглавиха класирането, разградчани останаха втори, а гостите от Одрин - трети. 

В другата група Б първото място спечели тимът на ЦСКА 1948, който на 6 юни победи Беласица (Струмица) с 4:2, а днес направи 0:0 с Шериф от Молдова.  "Шерифите" останаха втори, след като и в първия си мач стигнаха до реми с гостите от Македония, които пък останаха последни.

На финала в турнира утре, от 11 часа, един срещу друг ще застанат Партизан и ЦСКА 1948. Двубоят е на терен 6. В 9,30, но на терен 2, е срещата за разпределението на последните две места между Беласица (Струмица) и Едирне Фатих Спор (Одрин). Церемонията по награждаването започва в 12,30.


фото галерия

VIVACOMCUP: Лудогорец - Партизан (Белград) 1:2
Предстоящи срещи
  • Лудогорец
    Лехия
    Петък, 25 Януари 2019, 16:30
    Контроли, А отбор
    Стадион Титаник Делукс, Белек
  • Лудогорец
    Ахмат (Грозни)
    Петък, 1 Февруари 2019, 16:30
    Контроли, А отбор
    Стадион Белек, Турция

Класиране Първа лига, 20-ти кръг
1. Лудогорец 1945 51
2. ЦСКА-София 45
3. Левски (София) 41
4. Берое (Ст. Загора) 36
5. Ботев (Пловдив) 35
6. Черно море (Варна) 31
7. Етър (Велико Търново) 30
8. Локомотив (Пловдив) 25
9. Ботев (Враца) 24
10. Славия (София) 24
11. Витоша (Бистрица) 20
12. Дунав (Русе) 15
13. Септември (София) 14
14. Верея (Ст. Загора) 5

Класиране Втора лига, 17-ти кръг
1. Царско село 2015 46
2. Монтана 39
3. Арда 1924 (Кърджали) 31
4. ЦСКА 1948 (София) 29
5. Поморие 24
6. Литекс (Ловеч) 25
7. Черноморец (Балчик) 23
8. Несебър 20
9. Локомотив (Г. Оряховица) 20
10. Ботев (Гълъбово) 19
11. Локомотив 1929 (София) 19
12. Струмска слава (Радомир) 19
13. Лудогорец 2 19
14. Пирин (Благоевград) 16
15. Кариана (Ерден) 12
16. Добруджа 1919 (Добрич) 10

 
Генерален спонсор
Спонсори