Академия 31 Март 2017

Лудогорец организира кастинг за деца, родени 2004 г.

28 май, 2017 г. в 10,00 ч. на базата на футболната академия на Лудогорец ще се проведе кастинг за деца, родени през 2004 г. Под ръководството на...

28 май, 2017 г. в 10,00 ч. на базата на футболната академия на Лудогорец ще се проведе кастинг за деца, родени през 2004 г. Под ръководството на испанските специалисти Хосе Портолес и Давид Серано желаещите да постъпят в академията на шампионите ще проведат серия от тестове, на които ще бъдат проверени техните възможности.

Всички кандидати е необходимо да попълнят документа в прикачения файл, който могат да свалят от бутона по-долу и да го изпратят на адрес: academy@ludogorets.com.

При неуспешна регистрация записвания и на клубната база Спортен център Лудогорец в деня на кастинга (28 май, 2017 г.) до 9,30 ч.

За допълнителна информация - тел: 0876 194 510


Картон на кандидата

Предстоящи срещи
  • Лудогорец
    Вакер (Инсбрук)
    Сряда, 20 Юни 2018, 18:30
    Контроли, А отбор
    Стадион Йенбах, Австрия
  • Лудогорец
    Карабах
    Събота, 23 Юни 2018, 18:30
    Контроли, А отбор
    Стадион Косен, Австрия
  • Лудогорец
    Ахмат (Грозни)
    Вторник, 26 Юни 2018, 18:30
    Контроли, А отбор
    Стадион Йенбах, Австрия
  • Лудогорец
    Сирия
    Сряда, 27 Юни 2018, 19:00
    Контроли, А отбор
    Стадион Голдберг, Залцбург

Класиране Първа лига, 36-ти кръг
Първа шестица
1. Лудогорец 1945 88
2. ЦСКА-София 79
3. Левски (София) 62
4. Берое (Ст. Загора) 60
5. Ботев (Пловдив) 56
6. Верея (Ст. Загора) 37
Втора осмица
А група
1. Славия (София) 43
2. Черно море (Варна) 40
3. Пирин (Благоевград) 30
4. Витоша (Бистрица) 13
Б група
1. Септември (София) 41
2. Локомотив (Пловдив) 37
3. Дунав (Русе) 31
4. Етър (Велико Търново) 28

Класиране Втора лига, 30-и кръг
1. Ботев (Враца) 64
2. Царско село 2015 63
3. Локомотив 1929 (София) 63
4. Монтана 56
5. Несебър 44
6. Поморие 41
7. Ботев (Гълъбово) 41
8. Локомотив (Г. Оряховица) 40
9. Лудогорец 2 40
10. Черноморец (Балчик) 39
11. Литекс (Ловеч) 39
12. Струмска слава (Радомир) 36
13. Марица 1921 (Пловдив) 33
14. Оборище (Панагюрище) 33
15. Созопол 24
16. Нефтохимик (Бургас) 9

 
Генерален спонсор
Спонсори