Академия 21 Април 2024

Лудогорец U14 с убедителен успех 4:0 над Черно море (Варна)

Футболистите от Лудогорец до 14 години постигнаха убедителен успех с 4:0 над Черно море (Варна). Срещата от XVIII шампионатен кръг се игра в комплекс...

Футболистите от Лудогорец до 14 години постигнаха убедителен успех с 4:0 над Черно море (Варна). Срещата от XVIII шампионатен кръг се игра в комплекс "Гнездо на орли".

"Орлетата" се наложиха над своя съперник, като откриха головата сметка още в третата минута след първия съдийски сигнал. Голът бе дело на Благовест Мичев. Александър Александров удвои преднината за "зелените" в 22-рата минута. Своите имена сред голмайсторите записаха още Ахмед Якуб и Витомир Тодоров. Попаденията паднаха съответно в 45-та и 76-та минута на мача.

Поздравявам момчетата за победата, се обърна гордият наставник на Лудогорец U14 Емилиян Петров.

U14: Лудогорец - Черно море 4:0