Академия 14 Април 2024

Малшанс съсипа Лудогорец U15 в Плевен

Лудогорец U15 завърши 1:1 при гостуването си на Спартак (Пл) в мач от XXIII кръг на елитната група. Уникален малшанс преследваше момчетата на...

Лудогорец U15 завърши 1:1 при гостуването си на Спартак (Пл) в мач от XXIII кръг на елитната група. Уникален малшанс преследваше момчетата на треньора Милен Маринов, които създадоха над 20 чисти голови положения, но стигнаха само до едно попадение. Негов автор става Тимур Мустафа в 55-ата минута. Домакините изравниха десет минути по-късно.

"Не сме щастливи от резултата. Многото пропуски повлияха, че не бихме. Но хубавото е, че в първенството всичко остава в наши ръце", заяви треньорът Милен Маринов.

В момента Лудогорец е на първо място в класирането на пет точки от втория Септември, които е с мач по-малко.