Академия 10 Март 2024

Третият тим на Лудогорец разгроми с 9:0 Кубрат

Третият тим на Лудогорец разгроми с категоричното 9:0 Кубрат. Срещата от XVIII кръг на Североизточната Трета лига се игра в комплекса "Гнездо на...

Третият тим на Лудогорец разгроми с категоричното 9:0 Кубрат. Срещата от XVIII кръг на Североизточната Трета лига се игра в комплекса "Гнездо на орли".

Лудогорци демонстрираха убедително надмощие още през първата част на срещата. Резултатът бе открит в петата минута, като точен за попадението бе Петър Кирев. Преднината на "зелените" в 30-тата минута удвои Никола Георгиев. Девет минути по-късно във вратата на Кубрат се разписа и Константин Димитров.

След подновяването на играта Петър Кирев разнищи мрежата на Кубрат още четири пъти - в 65-тата, 78-та, 87-та и в 88-та минута. Константин Димитров още веднъж записа името си сред голмайсторите в 39-тата минута на мача, а Антонио Попов бе точен в 46-тата минута.

Играчите изпълниха поставените им задачи, заключи старши треньорът на Лудогорец III Емилиян Петров.

С победата си разградчани затвърдиха първото си място в подреждането с актив от 36 точки.

Лудогорец III - Кубрат 9:0