Академия 9 Март 2013

Лудогорец U 17 удари 2:0 Берое на старта

Ден преди мъжкия мач между Лудогорец и Берое в Стара Загора юношеският тим на шампионите удари 2:0 заралии в Разград.

Ден преди мъжкия мач между Лудогорец и Берое в Стара Загора юношеският тим на шампионите удари 2:0 заралии в Разград. Мачът бе от първия пролетен кръг на Елитната юношеска група до 17 години. Преслав Антонов в 60-ата и Красимир Здравков в 70-ата минута донесоха успеха на "орлите", който остави отбора на четвърто място във временното класиране. Лудогорец, воден от треньора Милан Чирич, изостава на три точки от лидера Левски, който обаче има и мач по-малко.

"През първото полувреме играта бе равностойна. Бяхме малко сковани с оглед на това, че срещата бе първа след зимната пауза. След почивката всичко си дойде на мястото. Надиграхме съперника и вкарахме два прекрасни гола. Доволен съм от всички момчета", сподели Милан Чирич.

Съставът на Лудогорец срещу Берое: Шоколарев, Михайлов, Иванов, Гергов, Илиев, Димитров, Любомиров (Китов), Антонов (Икономов), Здравков (Цвятков), Кънчев, Марков (Кула)