Академия 5 Ноември 2023

Лудогорец U14 II с равенство срещу Кубрат

Лудогорец U14 II направи равенство 1:1 с Кубрат в мач от първенството на зона Русе за деца. Мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на...

Лудогорец U14 II направи равенство 1:1 с Кубрат в мач от първенството на зона Русе за деца. Мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Гостите откриха резултата при първата си по-сериозна атака в 10-та минута. Разградчани успяха да изравнят в последната 35-та минута на първото полувреме. Голът с удар извън наказателното поле заби Раян Людмилов.

След почивката Георги Керкелов извърши всички разрешени смени и двубоят бе завършен от на практика нов състав. Разградчани имаха сериозно териториално превъзходство, създадоха и няколко добри голови ситуации, но не успяха да отбележат.

Всички деца получиха шанс за изява. На този етап радостта от играта е по-важна от резултатите, коментира след края на срещата старши треньорът Георги Керкелов.

U14: Лудогорец II - Кубрат