Академия 30 Октомври 2023

Лудогорец U16 II с класическа победа в Попово

Лудогорец U16 II постигна класически успех с 3:0 над Черноломец в Попово. Мачът бе от програмата на V кръг в първенството на зона Русе за юноши...

Лудогорец U16 II постигна класически успех с 3:0 над Черноломец в Попово. Мачът бе от програмата на V кръг в първенството на зона Русе за юноши младша възраст.

Резултатът откри Станимир Николов в 28-та минута. Той отбеляза след самостоятелен пробив. В 31-та минута Габриел Русев проби по фланга и центрира, а Георги Богомилов с глава прати топката в мрежата за 2:0. Това бе десетото попадение в неговата сметка от началото на сезона. При този резултат завърши първото полувреме.

След почивката Станимир Николов оформи крайното 3:0 с втория си гол в мача в 60-та минута.

Момчетата заслужават поздравления за представянето си. Те също са доволни, защото виждат, че усилията, които полагат през седмицата в тренировките, се възнаграждават по време на мачовете, коментира старши треньорът Пламен Петров след края на двубоя.