Академия 21 Октомври 2023

Лудогорец III с равен срещу Рилци

Лудогорец III завърши 1:1 с Рилци (Добрич) в мач от XI кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Талантите на Шампионите гостуваха за двубоя....

Разградчани имаха чудесна възможност да открият резултата в 15-та минута. Николай Николов обаче пропусна. Домакините откриха в 35-та минута и се оттеглиха з апочивка с гол аванс.

След подновяването на играта "орлите" стигнаха до крайното 1:1 в 65-та минута. Петър Кирев бе точен с глава. Той засече центриране на Николай Николов от фланга.

Днес не се игра много футбол. Поздравявам момчетата, че се бориха мъжки на този тежък терен. Доволен съм от представянето им. Само резултатът не беше добър, коментира старши треньорът Захари сираков след последния съдийски сигнал.