Академия 21 Октомври 2023

Лудогорец U14 II пречупи с 2:1 Локомотив (Русе)

Лудогорец U14 II пречупи с 2:1 Локомотив (Русе) в мач от V кръг на първенството за деца в зона Русе. Срещата се игра на един от терените в комплекса...

Лудогорец U14 II пречупи с 2:1 Локомотив (Русе) в мач от V кръг на първенството за деца в зона Русе. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Гостите успяха да открият в 20-та минута след грешка в отбраната на разградчани. В 27-та минута Емре Хасанов изравни, след като проби отдясно и прати топката в далечния ъгъл на вратата. Първото полувреме завърши при този резултат.

След почивката "орлетата" бяха по-настоятелни и в последната 70-та минута на двубоя Раян Людмилов проби през центъра и промуши топката под плонжа на вратаря за крайното 2:1.

Не се получи добър мач. Имаше много грешки, неточни отигравания и брак в действията и на двата отбора. Положителното е, че проявихме характер и успяхме да вземем трите точки, коментира старши треньорът Георги Керкелов след края на срещата.

U14: Лудогорец II - Локомотив (Русе) 2:1