Академия 21 Ноември 2012

Юношите на полуфинал за Купата на БФС след 1:0 над Локо (Сф)

Юношеският отбор на Лудогорец (набор 1997) се класира на полуфинал в турнира за Купата на БФС.

Юношеският отбор на Лудогорец (набор 1997) се класира на полуфинал в турнира за Купата на БФС. Талантите от школата на "орлите" победиха с 1:0 Локо (Сф) в Разград и очакват следващия си съперник. Единственото попадение отбеляза Томас Цвятков в началото на втората част. Лудогорец имаше осезаемо превъзходство над "червено-черните" след почивката. През първото полувреме срещата бе равностойна, като чистите голови положения пред двамата вратари липсваха.

"Мачът беше труден. Бяхме по-добрият отбор и с повече характер спечелихме заслужено", коментира шефът на ДЮШ в Лудогорец Яков Папарков.

Мачовете от следващата фаза са през месец април. Тогава Лудогорец ще разбере и името на съперника в полуфинала.

Съставът на Лудогорец: Господинов, П. Петров, Пр. Петров, Керчев, Георгов (20 - Иванов), Джепков (78 - Димитров), Тодоров (77 - Хюсмен), Бонев, Станчев, Цвятков, Николов (75 - Кирилов)